Interpreti

Ben Cristovao Vyprodané kluby, miliony na YouTube a maximální energie na podiu i mimo něj, Ben "jede bomby"!
Reginald Mladý raper, který se věnuje hudbě od 14 let. V roce 2016 zveřejnil hned několik povedených singlů jako Bezva nebo Nehledám porozumění. Konec roku završil úspěšným songem Signál, ve kterém hostuje Johny Machette.
Annet Charitonova Stále populárnější zpěvačka a lifestylová blogerka, která na sebe upozornila poprvé výrazněji v roce 2014 společným songem s Benem Cristovao. Z aktuálních úspěchů zmiňme singl TAKTOMABYT, ve kterém hostuje opět Ben a o jehož produkci se postarali The Glowsticks. Song převzala do éteru mainstreamová rádia včetně Evropy 2.
Cavalier Těžký váhy jsou jen začátek. Cavalier společně s bráchou, poducentem a DJem Janem Sokolowskim jsou stále silnější, na pódiu i mimo něj.
FiHa Parta z Ostravy a oblíbenci Václava Neckáře, se kterým také natočili v druhé polovině roku 2015 singl Zpívám.
FANFAN Tříčlenný projekt Fanfan vydal v roce 2015 sladký klip Krásnobruslařka. Nové EP by mělo přijít na jaře 2016.
Michal Pelant Michal Pelant je známý především jako kytarista Kollerbandu. V roce 2014 si Michal našel čas pro vydání debutové nahrávky Na hraně, která se setkala s vřelou odezvou hudebních fanoušků i kritiků. Na začátku roku 2016 prezentoval první singl Mezi vlkem a psem z další připravované debutové desky.
NENY Neny je český textař, raper, zpěvák a motivátor. Je zakladatelem projektu “Najdi si svou cestu”, který se zaměřuje na podporu dětí a mládeže. V dubnu 2016 vydal svoji debutovou desku pod názvem Dejavu.
IAN Dvoučlenný projekt IAN na sebe strhnul pozornost především díky vítězství v loňském ročníku Českého YouTube Festu. V roce 2014 vydali debutovou nahrávku a neúnavně koncertují. Cení si především toho, že dělají to, co chtějí.
Boris Carloff Přední český producent se světovým přesahem a četnou  mezinárodní spoluprací představuje svou vlastní tvorbu. Podmanivá live podoba koncertu a celá řada hudebních ocenění v čele s Apollo a Anděly.
Calm Season Terezie Kovalová a Adam Vopička tvořící dvojici Calm Season vydali své druhé album Symboly koncem roku 2014. Křehká kombinace optimismu a melancholie je podpořena češtinou, pro kterou se dvojice nově rozhodla.
Skyline   Stálice domácí taneční scény a jedna z nejrozjetějších kapel u nás fungující již od roku 1997. V pětičlenné sestavě, v čele se zpěvačkou Markou Rybin a MC Jacobem, v roce 2016 vydali svou už sedmou studiovou nahrávku Jungle. Singl Timeless z ní bodoval napříč éterem a to včetně rádia Evropa 2.  
The Glowsticks The Glowsticks založil v roce 2009 v Torontu Osama Verse Atile, který je i nyní hlavní osobností projektu. Kromě dlouhodobé produkce pro Bena Cristovao spolupracují i s dalšími česko-slovenskými umělci (Majk Spirit, Abde a Sharlota, Ego, Tina).
Fugi a Kenny Asijská spojka Fugi a Kenny - profesionální tanečníci a showmani, kteří zvladájí i moderované taneční battly!
Suvereno Suvereno se věnuje rapu od roku 2001 a je jedním z bývalých členů 2H+. Na slovenské scéně je jedním z představitelů tzv. uvědomělého hip hopu (continuous hip hop). Na sklonku roku 2016 vydal nové album Hra, v úvodním singlu desky hostuje Majk Spirit nebo Samuel Tomeček.
Hiffi & Jacob Hiffi & Jacob nejsou na taneční scéně žádnými nováčky. Jako členové Skyline, přední čeksé elektronické kapely, absolvovali stovky koncertů. MC Jacob je zároveň známým jménem české drum'n'bassové scény. Hiffi se věnuje producentské tvorbě, na kontě má (krom alb Skyline) mnoho úspěšných komerčních projektů. V roce 2012 vydali EP Special Delivery.  
Abde Populární mladý raper s miliony views. Stále vystupuje ve dvojici se zpěvačkou Sharlotou, více se ale soustředí na sólovou dráhu. Na podzim 2016 byl hostem vyprodaných koncertů Bena Cristovao v Praze.
Billy Barman Jedna z nejlepších slovenských alternativních kapel. Několikanásobní držitelé tamních Radio_Head Awards nejsou českým fanouškům neznámí, zahráli na Rock For People, Colours of Ostrava i SázavaFestu. Na podzim roku 2016 vydali své třetí album Dýchajúce obrazy.

E-shop

Přehrávač

Newsletter

Akce a koncerty

16. 12.
BEN CRISTOVAO

Hradec Králové - Poslední Tour Denoche

17. 3.
BEN CRISTOVAO

Prešov - Encore

23. 3.
BEN CRISTOVAO

Velké Meziříčí - Panorama

31. 3.
BEN CRISTOVAO

Nový Jičín - Majnl Dance

Všechny koncerty