Interpreti

Hiffi & Jacob

Hiffi & Jacob nejsou na taneční scéně žádnými nováčky. Jako členové Skyline, přední čeksé elektronické kapely, absolvovali stovky koncertů. MC Jacob je zároveň známým jménem české drum’n'bassové scény. Hiffi se věnuje producentské tvorbě, na kontě má (krom alb Skyline) mnoho úspěšných komerčních projektů. V roce 2012 vydali EP Special Delivery.

 

Právě teď nechystáme žádný koncert

Jeden projekt, tým dvou. Jeden za mašinkami, druhý za mikrofonem. Hiffi and Jacob rozhodně nejsou na taneční scéně žádnými nováčky. Jako členové Skyline, předtí české elektronické kapely, absolvovali za dlouhé roky působení stovky živých vystoupení na prakticky všech podstatných místech a festivalech v Česku. Spolupracovali s řadou renomovaných producentů a umělců z Čech i zahraničí.

MC Jacoba lze zaslouženě nazvat ostříleným party veteránem, pravidelně doprovázejícího především drum’n'bassové DJs na české scéně (Suki, Katcha, Bassbeast crew). Spolupracoval ovšem i s některými respektovanými zahraničními jmény (Roni Size, DJ Muffler, MC Det, Dynamite). Zatímco Hiffiho producentské kvality jej zavedly do různých oblastí – počínaje produkcí alb (nejen Skyline) a konče výrobou znělek pro jednu z českých televizních stanic. Sdílejíc stejnou vášeň pro elektronickou hudbu, Hiffi a Mc Jacob jsou tady, aby vám ukázali pořádný electro/punk vodvaz. V roce 2012 vydali první EP Special Delivery.

 

Vyžádat přístup
photo 2
Noční běh pro Světlušku jsme si užili!

Pomáháme rádi, víme, že to je totiž potřeba a navíc z toho máme vždycky super pocit. Stejně tak jsme se cítili i včera, při Nočním běhu pro Světlušku. Hromada lidí, které spojujes jeden společný cíl a skvělý zážitek. Bylo to moc super a těšíme se za rok zas!

Více

E-shop

Přehrávač

Newsletter

Akce a koncerty

17. 3.
BEN CRISTOVAO

Prešov - Encore

23. 3.
BEN CRISTOVAO

Velké Meziříčí - Panorama

31. 3.
BEN CRISTOVAO

Nový Jičín - Majnl Dance

27. 4.
BEN CRISTOVAO

Zaječí - Retro Music club

Všechny koncerty