Interpreti

Michal Pelant

Michal Pelant je známý především jako kytarista Kollerbandu. V roce 2014 si Michal našel čas pro vydání debutové nahrávky Na hraně, která se setkala s vřelou odezvou hudebních fanoušků i kritiků. Na začátku roku 2016 prezentoval první singl Mezi vlkem a psem z další připravované debutové desky.

Právě teď nechystáme žádný koncert

Michal Pelant je známý především jako kytarista Kollerbandu. V roce 2014 si Michal našel čas pro vydání debutové nahrávky Na hraně, která se setkala s vřelou odezvou hudebních fanoušků i kritiků. Na začátku roku 2016 prezentoval první singl Mezi vlkem a psem z další připravované debutové desky. V hlavní roli poznáte komika Lukáše Pavláska, o text se postaral Ondřej Ládek (Xindl X). Michal Pelant je společně s Michalem Dvořákem (Lucie) a Jaroslavem Svěceným také členem projektu Vivaldiano.

Vyžádat přístup
Snímek obrazovky 2016-01-19 v 11.08.53
Nový singl Michal Pelanta Mezi psem a vlkem otextoval Xindl X, netradičně vážnou roli má v klipu Lukáš Pavlásek

Michal Pelant aktuálně připravuje se svojí kapelou nové album, první singl z ní má premiéru právě dnes. Autorem textu je Xindl X, hlavní roli detektiva má ve videoklipu Lukáš Pavlásek. Ten přispěje k nové desce taky svými texty, pro Michala Pelanta již napsal například slova písně Geronimo. Videoklip má dnes premiéru na iDnes.cz: http://kultura.zpravy.idnes.cz/michal-pelant-videoklip-mezi-psem-a-vlkem-fpw-/hudba.aspx?c=A160118_184536_hudba_vha Na YouTube [...]

Více

E-shop

Přehrávač

Newsletter

Akce a koncerty

17. 3.
BEN CRISTOVAO

Prešov - Encore

23. 3.
BEN CRISTOVAO

Velké Meziříčí - Panorama

31. 3.
BEN CRISTOVAO

Nový Jičín - Majnl Dance

27. 4.
BEN CRISTOVAO

Zaječí - Retro Music club

Všechny koncerty