Interpreti

The Glowsticks

The Glowsticks založil v roce 2009 v Torontu Osama Verse Atile, který je i nyní hlavní osobností projektu. Kromě dlouhodobé produkce pro Bena Cristovao spolupracují i s dalšími česko-slovenskými umělci (Majk Spirit, Abde a Sharlota, Ego, Tina).

Právě teď nechystáme žádný koncert

The Glowsticks a především Osama Verse je u nás známý produkcí písní pro Bena Cristovao. Před nedávnem společně oslavili například u videoklipu k songu Bomby skvělých 9 milionů přehrání. Setkali se již na Benově prvním albu Definitely Different. Osama Verse přiletěl na začátku roku 2015 z Toronta, kde pracoval na vytvoření nového nahrávacího studia. Zde budou vznikat společné písně s Benem i dalšími českými a slovenskými umělci. Osama se věnoval také produkci pro Tinu, Ega, Abdeho a Sharlotu nebo Majka Spirita.

The Glowsticks před nedávnem zveřejnili svůj vlastní singl One Day Older. Tato skladba nese dle slov Osamy povznášející poselství a její charakter nemá (možná trochu překvapivě) dle slov TGS klubové ambice. V písni je patrný nádech world music, který vychází z domorodých bubnů a dalších typických hudebních nástrojů (tamburína, housle a kytara).

TGS jsou kromě hudby také značkou, která prostupuje do světa módy. Tuto formu reprezentují prostřednictvím značky Stylelords.

Vyžádat přístup

E-shop

Přehrávač

Newsletter

Akce a koncerty

17. 3.
BEN CRISTOVAO

Prešov - Encore

23. 3.
BEN CRISTOVAO

Velké Meziříčí - Panorama

31. 3.
BEN CRISTOVAO

Nový Jičín - Majnl Dance

27. 4.
BEN CRISTOVAO

Zaječí - Retro Music club

Všechny koncerty