Menu Zavřeno

Jan Bendig vydává exotický klip S tebou. Na příští rok plánuje koncert ve Fóru Karlín

Na Den svatého Valentýna oslavil Jan Bendig své dvacáté sedmé narozeniny. Pro svoje fanoušky naplánoval na ten den vydání videoklipu S tebou. Ten nás zavede do prosluněného Tuniska.

“Klip je mým velkým dárkem pro všechny mé fanoušky. Jsem rád, že mě i v těchto těžkých dobách podporují a drží mi palce,” děkuje Honza. V klipu, který je sestřihem vzpomínek z dovolené na tuniském ostrově Djerba, najdete také finalistku loňské SuperStar Lucii Bikárovou. S tou Honza loni vydal úspěšný duet Dokola.  

O režii videoklipu se postaral Lukáš Rejmon, o kameru Jan Strach a Nikita Rublev. Song složil Jan Bendig, na hudbě se dále podílel Jiří Vidasov, na textu pak rapper Refew s Barborou Bagárovou. 

S narozeninami začíná Honza zároveň rekapitulovat. „Ne všechny dny jsou v poslední době růžové. Chybí mi koncerty a kontakt s lidmi. Světlo na konci tunelu je v nedohlednu,”přiznává Honza, který se ale nevzdává optimismu a dodává: „I přes to všechno jsem rád, že žiju život, jaký žiju.“ 

Pro příští narozeninovou oslavu si dává za cíl vyprodaný koncert v pražské hale Forum Karlín„Udělám maximum pro to, aby to byla nezapomenutelná show, a pevně věřím, že za rok budeme opět žít v bezpečném světě,” plánuje nadšeně Honza.

Kromě hudby se věnuje intenzivně také natáčení internetových seriálů. Po romské telenovele Roma Place se pustil do dalších dílů ulítlého sitcomu Ďábelské cikánky, který můžete od listopadu vídat na televizních obrazovkách ve vysílání TV Barrandov.