Menu Zavřeno

Ben Cristovao dnes vydal singl Sbohem z chystaného alba. To vyjde koncem června

Při sledování aktuální tvorby Bena Cristovao je zřejmé, že se stále častěji obklopuje talentovanými muzikanty a s lehkostí se mu daří překračovat hranice mezi žánry. Song Sbohem je toho dalším důkazem.

Z nedávných Benových počinů zmiňme live verzi songu Nic není nastálo s Davidem Kollerem, pápá se Stein27 v produkci fiedlerski, nebo hostování v skladbě Tidal Wave kapely John Wolfhooker. Silně rockově založená skladba Tidal Wave aktuálně boduje v radiovém éteru, a to hned na Fajn radiu i Evropě 2. Ben už prostě dávno nedělá jen rap nebo pop.

Nový singl Sbohem stojí hudebně na rozhraní. Producentem a autorem hudby je společně s Benem Filip Vlček (člen John Wolfhooker), oba spojuje práce na singlu Omaga. Filip Vlček je také hlavním producentem desky, které Benovi vyjde ještě před prázdninami. 

“Oproti předchozím albovým počinům jsme tentokrát do nahrávání ve studiu plně zapojili také celou Benovu kapelu. Je super u Bena sledovat, jak se po letech vše produkčně i hudebně vyvinulo a dostalo nový rozměr,” dodává Lukáš Rychtařík za vydavatelství Championship Music. 

Aktuání tvorba Bena do sebe nasává víc živých nástrojů a posouvá se k rockovějšímu zvuku. Fanoušci se můžou rozhodně tešit, že nová deska bude velkým žánrovým překvapením. Během léta bude konečně možnost užít si nové skladby také naživo. Pro aktuální seznam koncertů sledujte sociální sítě Bena Cristovao.