Menu Zavřeno

Ben Cristovao odehraje svůj pražský koncert pod otevřeným nebem 8. září v Praze

Skladba Záříme, kterou vytvořil Ben Cristovao společně s projektem Hills 97, má jasně danou tématickou linku. Jaké by to bylo, kdyby velké koncerty v halách byly už jenom sen, který se nikdy nemůže stát. O co všechno bychom přišli a jaké pocity bychom už nikdy nezažili? 

Songem se Ben opět vrací ke své rapové poloze, kterou spolu s partem Adama Mišíka, poloviny dua Hill 97 doplňuje aktuální drill beat od Enthica. 

Ben Cristovao ve videoklipu doplnil dotočené záběry, kde sebe a Adama Mišíka pasoval do zaměstnanců areny, energií nabušenými pohledy na jeho vyprodaný koncert v roce 2019. Námět na klip přišel přímo od Bena, o kameru se postaral Tomáš Holzknecht.

“Chtěl jsem lidem připomenout, jaký to předloni v září bylo a zároveň je trochu navnadit na moje podzimní rap/rnb album. Na feat jsem si pozval Adama Mišíka, protože je talent a už jen svou prezencí provokuje a to se mi na tenhle song hodilo. Navíc má před sebou i na sobě ještě spoustu práce, což se nám v klipu povedlo myslím skvěle znázornit. Můj producent Osama Verse-Atile Hussain si na songu pro změnu střihnul rapovou pasáž. O beat se postarala druhá půlka dua HILLS 97 producent Enthic,” popisuje za sebe víc k songu i klipu Ben Cristovao.

Zatím jediný koncert Bena Cristovao v O2 areně se odehrál v září 2019. Další byl v plánu o rok později. Vzhledem k jasným událostem se tak už ale nestalo. Náhradní datum, které si Ben zvolil, je 1. říjen 2022. Poslední letošní pražský koncert se pak uskuteční už příští týden, a to 8. září v areálu Ledárny Braník. 

Videoklip vychází dva týdny před další hudební spoluprací v rámci projektu O2 YOU, kdy společně se značkou O2 Ben podporuje nadějná jména tuzemské hudební scény. Po singlech s producentem Tomem Princem a kapelou John Wolfhooker se fanoušci můžou těšit na song se zpěvačkou Pam Rabbit. 

Po dlouhých 18 měsících O2 arena konečně ožívá, první koncerty tuzemských interpretů se v ní uskuteční už tento měsíc. Zahraniční jména se pak do areny vrátí v prosinci 2021.

Vstupenky na 1. října 2022
https://www.ticketmaster.cz/event/ben-cristovao-vstupenky/29501

Vstupenky 8. září 2021 Ledárny Braník
https://openair.musicbar.cz/program/ben-cristovao-2/#vstupenky