Menu Zavřeno

Ben Cristovao pro své fanoušky přichystal v srpnu dva speciální koncerty. Jeden na hradě Rabí, druhý na zámku Stekník

Stejně jako velká část české hudební scény, také Ben Cristovao letos objíždí koncertní místa jen v omezené míře. Při dodržení všech nařízených bezpečnostních opatření se ale se svým týmem rozhodl uspořádat dva jedinečné koncerty, a to 6. srpna na hradu Rabí a 13. srpna na zámku Stekník.

Koncerty se uskuteční přímo v areálu hradu a zámku, a tak večerní show Bena Cristovao mohou fanoušci spojit s odpoledním výletem, prozkoumat nová místa a užít si tak prima den plný rozmanitých zážitků. Kapacita je striktně omezena na 500 návštěvníků.

„Baví mě, že nemusím zvát svoje fanoušky jen na koncert, ale můžu s nimi strávit odpoledne, prozkoumat krásné prostředí hradu a zámku a spolu s Trash Hero udělat něco pro přírodu v okolí,“ zve na koncerty Ben, který se v rámci těchto akcí spojil s mezinárodním ekologickým projektem Trash Hero a společně s fanoušky před koncertem uklidí okolí od odpadků, které tam zanechali nepořádní návštěvníci. Dalším partnerem koncertu je projekt Zálohujme.cz, který se svými aktivitami snaží prosadit do legislativy systém zálohovaných PET lahví. 

Na obě místa s Benem pojede také stánek hospody Výčepu Kabelovna, který bude návštěvníkům servírovat výběrová piva z minipivovarů a veganské občerstvení. Na své si tak přijdou i milovníci pikniků v přírodě. Hrad Rabí se nachází v blízkosti Sušice, Klatov, Plzně nebo Strakonic, na zámek Stekník to budou mít nejblíže fanoušci z Žatce a z Loun.

PŘEDPRODEJ:
6. 8. Hrad Rabí u Plzně (https://vstupenky.championship.cz/ben-cristovao-rabi)
13. 8. Zámek Stekník u Žatce (https://vstupenky.championship.cz/ben-cristovao-steknik)