Menu Zavřeno

Ben Cristovao se vrátí 26. září 2020 do O2 areny, vstupenky budou v prodeji začátkem prosince

V září 2019 Ben Cristovao poprvé vystoupil v O2 areně pro téměř 15.000 svých fanoušků. Úspěch ho motivoval, také proto se téměř přesně po roce do této pražské haly vrátí se zbrusu novou show, která ještě předčí tu předchozí.

Let balonem, levitace, artisti, taneční show a spousta dalšího byla k vidění 21. 9. 2019 v O2 areně během Benova koncertu. Ten navštívilo téměř patnáct tisíc lidí a kromě nadšených fanoušků bylo i následné mediální hodnocení velmi pozitiviní. Úspěch a obrovská energie, kterou Benovi tahle show přinesla, byla neskutečná. I proto se celkem záhy se svým managementem Championship Music rozhodl pro prokračování.

26. září 2020 se uskuteční tedy už druhý Benův koncert v O2 areně. Půjde o zbrusu novou show, která bude, stejně jako ta předchozí na velmi vysoké úrovni. Spojí se opět s těmi nejlepšími, režii si znovu vezme na starost Jakub Vedral z Art Prometheus. Přesný termín začátku prodeje vstupenek zatím není oznámem, bude to však už začátkem prosince.

Ben Cristovao má v plánu do konce roku už jen jeden koncert. Další Benovy projekty na příští rok budou oznámeny až v lednu 2020.