Menu Zavřeno

Ben Cristovao zahraje netradičně v prostředí hradů, zámků i malebných vinic

Tohle léto bohužel hudebním festivalům ze zřejmých důvodů nepřeje a program valné většiny z nich byla přesunut na rok 2021. Proto se mnoho interpretů přesouvá z těchto velkých akcí na komornější místa, aby fanoušci o jejich koncerty v létě nepřišli. Ben Cristovao je jedním z nich.

Při výběru lokací se Ben spojil s Národním památkovým ústavem, nejvíc se mu zalíbila dvojice následujících památek – zámek Stekník a hrad Rabí, oblíbená destinace Plzeňského kraje. V Plzni se Ben narodil a rád se sem taky vrací. Přímo v hradní zahradě odehraje s kapelou koncert 6. srpna. 

O týden později, 13. srpna, se přesune do malebného prostředí méně známého barokního zámku Stekník, který se nachází v blízkosti města Žatec. Tady vás nadchnou nádherné kaskádové zahrady plné růží, které poslouží jako kulisy celého vystoupení. V srpnu se Ben Cristovao představí ještě fanouškům v Českém Krumlově. Toto město bývá obvykle touto dobou plné zahraničních turistů. Nyní je to jinak, a tak si i my můžeme užít krásy tohoto starobylého města. 

Také v září se Ben Cristovao představí na netradičních místech. Bude součástí programu Festival v ulicích, který je pořádán Colours Of Ostrava (5. 9.) a 18. 9. s kapelou zahraje na vinici Vinařství Johann W v Třebívlici kousek od Litoměřic. 

Půjde o unikátní možnost zažít vystoupení Bena Cristovao na výjimečných místech pouze pro několik stovek lidí, což je šance, která už se patrně opakovat nebude.

Ben Cristovao léto 2020:
18. 7. Brno, Letokruh (www.letokruh.cz)
23. 7. Šternberk u Olomouce (https://arks-plus.cz/program/koncert)
1. 8. Praha, Letokruh (www.letokruh.cz)
6. 8. Hrad Rabí u Plzně (https://vstupenky.championship.cz/ben-cristovao-rabi)
7. 8. Klub Loděnice, Benátky nad Jizerou (https://xticket.cz/koncert-festival/339-ben-cristovao-megaphone-benatky-nad-jizerou-lodenice)
13. 8. Zámek Stekník u Žatce (https://vstupenky.championship.cz/ben-cristovao-steknik)
21. 8. Český Krumlov (https://www.ticketlive.cz/cs/event/ben-cristovao-cesky-krumlov-2020)
4. 9. Open Air Pod Lipou, Roudnice nad Labem (https://www.discopodlipou.com/akce/ben-cristovao-open-air/)
5. 9. Festival v ulicích, Ostrava (https://www.festivalvulicich.cz)
11. 9. LD Kralovice (https://www.kralovice.cz/ben-cristovao-s-kapelou/a-1247)
18. 9. Vinařství Johann W v Třebívlici u Litoměřic (https://xticket.cz/koncert-festival/358-ben-cristovao-vinarstvi-johann-w-trebivlice)