Menu Zavřeno

Disney spustila kouzelnou vánoční kampaň. Ústřední píseň k ní nazpíval Gregory Porter, o českou verzi se postaral Ben Cristovao

Dvojnásobný držitel ceny Grammy, jazzový hudebník Gregory Porter, nahrál ke krátkému animovanému příběhu skladbu Love Runs Deeper, která byla vydaná jako charitativní singl na podporu organizace Make a Wish® International. V češtině má skladba název Hloubka lásky a hlas k ní propůjčil Ben Cristovao.

Animovaný příběh, který je pokračováním loňského filmu Lola, měl premiéru už 3. listopadu. Ta se uskutečnila globálně na televizních i digitálních kanálech a na vlastních kanálech Disney ve 45 zemích Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky a Asie.

Letošní příběh představuje dospělou Nicole, vnučku z příběhu Lola, a její dvě děti Maxe a Ellu v době, kdy se k nim nastěhuje jejich nový nevlastní táta Mike. Středobodem příběhu je pohádková kniha, která má velkou zvláštní hodnotu, protože ji Max dostal od svého rodného táty. V knížce jsou silné příběhy Disney a Pixar o tom, jak pevné vazby drží rodinu pospolu.

Pro fanoušky Gregoryho Portera dodejme, že se blíží jeho koncert v Praze. Uskuteční se 3. 12. v Obecním domě v rámci programu festivalu Struny podzimu.