Menu Zavřeno

John Wolfhooker vzdali poctu legendárním Limp Bizkit. Společně s Benem Cristovao živě nahráli song My Way

Spolupráce John Wolfhooker se zpěvákem Benem Cristovao byla na jaře prověřena songem Tidal Wave. Nyní si ho kapela pozvala do své série 1-2-5 Live Sessions, aby si společně střihli My Way od amerických Limp Bizkit.

Nu-metalová kapela Limp Bizkit funguje s drobnými přestávkami už od roku 1994. Aktuálně na sebe strhla vlnu pozornosti svým vystoupením na festivalu Lollapalooza v Chicagu na konci července, kde předvedla famózní show s čele s Fredem Durstem. V té době už měli John Wolfhooker s Benem Cristovao cover jejich singlu z roku 2000 už dávno natočený. „V jedné z pauz během natáčení videoklipu Tidal Wave začal z nudy na place Adrian hrát rytmus právě skladby My Way a Ben se okamžitě přidal. Společně jsme se na relativně tichém setu všichni chytili až do refrénu a zjistili jsme, že song máme velmi rádi a dobře ho známe. Když pak přišel nápad na 1-2-5 Live Sessions, bylo víc než jasné, že My Way musí zaznít,“ vypráví zpěvák Martin.

„Na Limp Bizkit jsem ujížděl a znal od nich všechno, takže dát si to s John Wolfhooker byl super zážitek a návrat do vzpomínek. Miluju, jak jsou Wolfhookeři zapálení do všech svých projektů, od začátku do konce byl vidět smysl pro detail a na výsledku je to znát.“ Komentuje spolupráci Ben Cristovao.

V areálu u studia kapely interprety doprovodil DJ Forrest Pine, který má za sebou bohatou praxi z akcí pro RedBull nebo Jägermeister. Natáčení s živou kapelou však byla premiéra pro obě strany. Stejně jako o předchozí video 1-2-5 Live Sessions Alfred se i o natočení My Way postaralo studio FEROproduction a kameru obsluhoval Rusty Shepherd.

Poslední song ze série 1-2-5 Live Sessions vyjde již tuto neděli 15. srpna YouTube kanálu kapely. Projekt vznikl za podpory firmy Sony, za níž tímto děkujeme!