Menu Zavřeno

Výčep Kabelovna chystá v červnu sérii koncertů: Ben Cristovao, Smrtislav nebo Brixtn

Výčep Kabelovna v pražských Holešovicích chystá v červnu hned několik koncertů. Vystoupí zde Ben Cristovao s kapelou nebo kapely Brixtn a Smrtislav. Koncerty budou výjimečné nejen prostředím, ale i svou kapacitou. Každý z nich bude pouze pro 45 osob. 

Výčep Kabelovna je netradiční veganská hospoda na Dělnické ulici v pražských Holešovicích. Jedním ze zakladatelů je Ben Cristovao. Prostor měl být oficiálně otevřen v polovině března, tehdejší události tomu ale nepřály. Proto se Výčep Kabelovna oficiálně otevřel až 25. 5. a Ben Cristovao bude první z těch, kteří zde živě vystoupí. Půjde o hodně výjimečný zážitek, Ben měl být letos headlinerem Majálesů i odehrát svůj další koncert v pražské O2 areně. Šance zažít jeho živé vystoupení takhle nablízko se už nebude opakovat. 

V rámci červnového programu vystoupí i kapely Smrtislav a Brixtn. Smrtislav je populární pražská parta. Sestava se usadila v akustické podobě, nejvíc jí sluší právě hospodské prostředí. Nehraje jen vlastní skladby, set doplní i převzatými písněmi  a je jedno, jestli půjde o tradiční českou lidovku, nebo rockovou věc. Nadějná trojice Brixtn odehraje v jeden den vlastní koncert a den předchozí mají v plánu představit i svůj unikátní kabaretní koncept Vzadu párty, nikde byznys, který je plný hudby a scének, které vás dostanou. 
FB event

Výčep Kabelovna červen 2020
 4. 6. Ben Cristovao s kapelou: https://bit.ly/2M8ab3W 
18. 6. Vzadu party, nikde byznys (kabaret): https://bit.ly/2AinLiu 
19. 6. Brixtn: https://bit.ly/3c4j3lS
23. 6. Smrtislav: https://bit.ly/36EPfLG