Menu Zavřeno

Mladá parta Brixtn intenzivně pracuje na nových skladbách a po pár měsících od předchozího singlu Tebe vydávají další. Nahrávka Funpark vznikla v domácím studiu kapely za producentské spolupráce s Danielem Hrdličkou z kapely Poetika. 

Skupina Brixtn se nezastaví a během včerejší online premiéry představili svůj další klip. Funpark vypráví o dívce, která se nechává využívat a neví si rady, jak z toho ven. Singl byl připravený s předstihem, ale najít správného režiséra pro klip bylo tentokrát pro kapelu náročnější. Nakonec Brixtn oslovili Aleše Valtra a Michaela Juráska, se kterým spolupracovali už na klipu z letošního tour s Poetikou.

Hlavní roli ve Funparku ztvárnila výborná Michaela Petriláková. Klip se natáčel dva dny na různých lokacích, první ve Vlkanči kousek od Kutné Hory a druhý ve filmovém studiu FZG za Prahou. “Natáčení pro nás bylo fakt náročné, první den jsme byli na place 19 hodin a druhý 13. Mezi dny jsme spali tak 3 hodiny a produkční dokonce nespali vůbec, aby se všechno stihlo podle plánu,“ prozrazuje kapela.