Menu Zavřeno

Brixtn vydávají nový singl Příživník spolu s minimalistickým vizuálem

Kapela Brixtn přichází s pohodovým letním trackem s názvem Příživník. Natočila k němu minimalistický vizuál, který kontrastuje s předchozími videoklipy. 

Během léta plného zrušených koncertů plyne čas o dost pomaleji, stejně jako ve videu k songu Příživník. Tímhle trackem se trojice Brixtn zvukově vrací k trochu přímočařejšímu vyjádření formou písničky, ale stále jim zůstává několik let vytvářený citelný rukopis, který baví stále větší základnu fanoušků. 

Ti mohli Příživníka už několikrát slyšet naživo. „Song Příživník jsme napsali už skoro čtyři roky zpátky, takže jsme ho hráli už mockrát. Zazněl snad na každém koncertě Brixtnu, včetně toho posledního s Benem Cristovao na Rabí.“ Vzpomíná frontman kapely. 

O kameru se postaral Michael Jurásek, který už s Brixtn spolupracuje delší dobu. „Sešli jsme se u nás doma s našim dobrým kámošem Michaelem Juráskem a začali jsme řešit, kam gauč postavíme. Po obhlédnutí všemožných lokací jsme nakonec skončili u nás na zahradě. Michael se postavil za kameru a zbytek už můžete vidět v klipu,“popisují Brixtn.

Zbytek léta stráví tahle trojice koncertováním a také nahráváním alba, jehož vydání mají v plánu na podzim letošního roku. 

Koncerty:
29. 8. Záměl u Vamberka – Orlovic fest 
12. 9. Děčín
25. 9. Břeclavské svatováclavské slavnosti