Menu Zavřeno

Claudia přichází s novým klipem Ja sa smejem, její nová deska je na spadnutí

Claudia natočila během mimořádného období svůj další klip. Jeho název je Ja sa smejem, v textu se slovenská zpěvačka s lehkou ironií strefuje do tamního showbyznysu. V singlu hostují rappeři Terapia.

„Natáčení proběhlo velmi uvolněně, zároveň ale profesionálně. Museli jsme samozřejmě dávat pozor na dodržení pokynů, mám na mysli roušky a rozestupy.To někdy nebylo jednoduché a to i proto, že na to člověk prostě pořádnení zvyklý. Bylo potřeba mít to stále na mysli,“ vzpomíná na natáčení Claudia. A jak strávila poslední měsíce? „Nucený čas doma jsem zvládla docela v pohodě, no co člověku taky zbývalo. Snažili jsme se i pracovat, nové album tak bude hotové dřív, než jsem si původně předsevzala. Myslím, že mluvím za nás všechny z branže, když řeknu, že se nejvíc těším na koncerty a návrat do života se vším všudy.“ Choreografii v klipu si vzala na starost Lucia Kociská, která je v klipu společně s Petrou Strapecovou i tanečnicí. Režie klipu se ujal opět tým z Recwood.

Claudia už má za sebou několik úspěšných singlů s rapperem Kalim, například Len Ona, Diamant nebo Povedz mi, které na YouTube sbírají zhlédnutí v milionech. Její plánované turné k debutové desce bylo odloženo na podzim 2020.