Menu Zavřeno

DeeThane právě vydal nové EP Rap jak má beat. Pokřtí ho 20. listopadu v Lucerna Music Baru

Český streamer a hudebník DeeThane se připravuje po dvouleté koncertní pauze na svůj pražský koncert. Akce s názvem Show jak má beat se uskuteční v sobotu 20. listopadu v oblíbeném pražském Lucerna Music Baru. 

Koncertní pauzu a s ní vzniklou možnost věnovat se studiovým nahrávkám a celkově budoucímu hudebnímu směřování využila k užitku velká část tuzemských interpretů. Deethane je jedním z nich: „Jsem rád, že jsem o koncerty přišel, donutilo mě to totiž zamyslet se nad svýma dalšíma krokama a jsem si jima jistý víc, než kdy jindy.“ V neděli 24. 10. 2021 vydal Deethane svoje nové EP, které nazval Rap jak má beat. EP má celkem 6 skladeb. “Vrátil jsem se na něm zpátky k rapu, k podle mě naštvanému a extrémně lyrickému rapu, který má svou myšlenku a něco konkrétního sděluje. Místo popěvování, které jsem měl na předchozích deskách, jsem si uvědomil, že mám zase hodně co říct,” vysvětluje k skladbám nového EP Deethane. Souběžně vyšel také klip ke skladbě Sám ze zmiňovaného EP. 

V rámci show v LMB představí naživo a pokřtí hned dvě svoje další alba, a to Respawn z roku 2020 a Real One z 2019, které kvůli pandemii neměly potřebnou pozornost. 

Křest EP Rap jak má beat proběhne v pražském Lucerna Music Baru 20. listopadu. Fanouškům slibuje nezapomenutelný večer, který bude stát rozhodně za to. V tuto chvíli je už 50 % z kapacity sálu prodána.

Vstupenky v síti Ticketmaster jsou v prodeji za 400 Kč (klasická vstupenka) a 900 Kč (VIP vstupenka).