Menu Zavřeno

Eliška Rusková se v loňské řadě Superstar dostala až do finálového kola a od té doby intenzivně pracuje na svojí kariéře. Její nejnovější singl, který napsal hudebník Karelll, nese název Otisky a nyní k němu vyšel videoklip.

Od Superstar už uplynul více než rok, co všechno se za tu dobu ve tvém životě  změnilo?

Změnilo se toho hodně, přece jen rok je opravdu dlouhá doba. Byla jsem součástí několika featů, vystoupila jsem na všech třech koncertech Leoše Mareše v O2 aréně a to pro mě byla největší zkušenost. Další věci se u mě změnily hlavně v soukromém životě.

Na co ze Superstar vzpomínáš nejraději?

Na všechno. Celý ten proces pro mě byl velká zkušenost, kterou bych si klidně ještě zopakovala.

Jaké jsou tvé hudební vzory?

Určitě Ben Cristovao, Demi Lovato a taky můj přítel.

S kým z české a s kým ze zahraniční hudební scény bys nejraději nazpívala společnou písničku?

Tak z Česka je to Ben, ze zahraničí Whitney Houston a Demi Lovato.

Jaké byly tvé pocity, když jsi poprvé slyšela song Otisky, který pro tebe napsal Karelll?

Ten song miluju od prvního poslechu, přesně tohle jsem zažila. Každý má svou první lásku a ne vždy skončí tak, jak chcete. Je to už dávno za mnou, ale přesně takhle jsem se v tu dobu cítila. Vždy, když tuhle písničku zpívám, myslím na ty hezké věci, které mě v tomhle ohledu posunuly zase trošku dál.

K písničce nyní vyšel videoklip, jak bys krátce popsala jeho děj?

Videoklip není úplně vytržený z textu písně. Je vlastně o tom, že jsem si našla lásku z jiné doby, ale musím se s ním nakonec stejně rozloučit, protože tady nemůže být navždy. Ukazuju mu Prahu, jak se změnila, co je nového, co se v dnešní době nosí za oblečení. Jsme oba šťastní a neohlížíme se na to, že se budeme muset rozloučit.  Je tam i pár záběrů, které odkazují na Superstar, kdy já jako Eliška z castingu v roce 2018 zpívám sobě, Elišce, která je teď.

Prozradíš nám nějakou perličku z natáčení?

Bylo tam hodně vtipných momentů. Třeba v půlce natáčení, kdy hlavní role kluka z 80. let hrál Jindra Žampa, usnul na gauči.