Menu Zavřeno

Bratři FakeTwin vydávají singl Have To Go se zpěvačkou Elly

Producentské duo FakeTwin, které se pohybuje na poli elektronické hudby už dva roky, nyní spojilo síly se zpěvačkou Elly. Ta se postarala o text a vokály jejich nového tracku Have To Go, který vyšel v pátek.

Když píseň začala vznikat, nevěděli ještě FakeTwin, koho ke spolupráci osloví. Jakmile se poprvé potkali s Elly, měli jasno. „Hned od začátku jsme byli na stejné vlně a bylo nám jasné, že si Elly hravě poradí i s tímto žánrem. A co je taky důležité – ve studiu jsme se nasmáli,“ popisují FakeTwin.

Have To Go nadneseně a sebevědomě popisuje pocity z rozchodu z pohledu ženy. „Vyjadřuje emoce ve fázi, kdy už se člověk nechce dál zbytečně snažit lepit pošramocený vztah, ví totiž, že se snaží sám,“ vysvětluje Elly.

FakeTwin jsou na cestě za vlastním originálním soundem a jejich hudba je důkazem toho, že se stále zdokonalují jak v produkci, tak v DJingu. Elly má aktuálně v plánu sólový koncert v Café V lese, který se uskuteční 20. 9. a představí se na něm řada zajímavých hostů, jejichž jména bude postupně odhalovat.