Menu Zavřeno

Zpěvačka Elly vydává popový singl Flower o lásce a strachu z ublížení

Aktuální popová scéna má o jednu zpěvačku navíc. Je ji Elly, vlastním jménem Eliška Tunková, která vydává anglicky zpívanou píseň Flower. Text a hudbu si napsala sama, zvukově se o výsledek postarali producenti Jaro Sound a Filip Vlček.

Elly při psaní nové hudby inspirují mezilidské vztahy. „Hlavním tématem songu Flower je to, že většina lidí si žije ve své vlastní bublině, kterou si kolem sebe vytvořili a mají strach do ní kohokoliv pustit. I když třeba hluboko uvnitř touží po lásce nebo po přátelství, mají strach, že jim bude ublíženo, a tak zůstávají samotní a uzavření,“ popisuje mladá zpěvačka myšlenku textu.

Tu rozehrává videoklip, jehož tvůrcem je režisér Jan Strach. Klip je metaforou jejího čistého vnímání světa, které si chrání před všemi negativními vlivy z venku. I když se před nimi ubrání, má to své následky, které ovlivní její život. Závěrečná scéna, kdy stojí Elly uprostřed vyhořelého lesa, symbolizuje nový začátek. Vedlejší roli ztvárnil Tomáš Martinka, osobnost známá ze světových mužských soutěží krásy. Natáčelo se v areálu Průhonického parku. 

Souběžně se singlem Flower vydává Elly svůj hudební projekt live sessions, které nahrávala ze zkušebny, na kterých je znát, že má zpěvačka svoji hudbou co říct a právem usiluje o pozornost. Elly je studentkou Konzervatoře Jaroslava Ježka, tady se taky seznámila s producentem Filipem Vlčkem.