Menu Zavřeno

Videoklip vznikl ve spolupráci s pionýrkou čínského undergroundu, experimentální umělkyní a 3D grafičkou Veeeky. Giudi čekají koncerty v Británii, Itálii a začátkem listopadu se představí na festivalu Nouvelle Prague.

Skladba reflektuje surrealistickou představu o možném životě na Měsíci, kde fungují úplně jiné zákonitosti. Právě k výročí vkročení prvního muže na Měsíc totiž skladba vznikala. O produkci se postaral Nic Coolidge, se kterým zpěvačka pracuje již dlouhodobě.

Unikátně zpracovaný videoklip vzešel ze spolupráce s čínskou vizuální umělkyní Veeeky, která Giudi vize do detailu přenesla do digitálního světa na měsíci. Originální sustainable kostým na míru, který byl utvářen v digitálním prostředí a existuje jako 3D model, pochází od Julie Žil Vostalové. Tato designérka se specializuje na digitální oděvní tvorbu a šití bez odpadu. S art direkcí Giudi pomáhal její oblíbený vizuální umělec Jakub Ra, který má na svém kontě řadu výjimečných projektů v oblasti výtvarného umění, módy a aktivismu ve společnosti a mimo jiné také vede agenturu New Aliens Agency.