Menu Zavřeno

Honza Bendig a rapper Refew vydávají klip Kubánka, v hlavní roli zazářila sexy Jihoameričanka Chika Toro

Ve spolupráci s jedním z nejúspěšnějších tuzemských rapperů, kterým je Refew, vydává zpěvák Jan Bendig letní singl Kubánka. Videoklip byl natočený na nechvalně proslulém sídlišti Chánov, hlavní roli si v něm zahrála vnadná kráska z Kolumbie Chika Toro. 

Jak už je u Honzy zvykem, jedná se taneční latino song, kterým chtějí oba interpreti navodit posluchačům tu správnou prázdninovou pohodu. „Když jsem poprvé slyšel tuhle písničku, kterou složil Refew, prostě jsem věděl, že ji musím nazpívat. Je to chytlavá a sexy věc, která roztančí prostě každého.” Popisuje Bendig. 
 
Hlavní ženskou roli si v klipu zahrála Kolumbijská zpěvačka Chika Toro, která boduje v zahraničních hitparádách se singlem Polombia. Svůj pobyt v Česku, kde ji od března drží koronavirová omezení, si chválí. “Byl to pro mě zpočátku celkem šok, že nemůžu odletět zpátky domů, ale naštěstí jsem v Praze poznala spoustu skvělých lidí a začala jsem tu i vystupovat, takže tu nakonec ještě nějakou dobu zůstanu. Dokonce musím pochválit české muže, kteří mají neuvěřitelný sexappeal. Ten vyzařuje i z Honzy a Refewa, i proto jsem do spolupráce s nimi ráda šla.“ Svěřuje zpěvačka.
 
Klipu dominuje kontrast sexy tanečnic a vybydlených domů v Chánově, jehož obyvatelé se snaží zbavit sídliště špatné pověsti. „Když jsem jel do Chánova poprvé, celkem jsem se bál, co mě bude čekat. Naštěstí jsem na vlastní kůži zjistil, že doby, kdy tam člověk mohl přijít k úrazu, jsou dávno pryč.“ Vysvětluje Honza.