Menu Zavřeno

Honza Bendig plánuje největší koncert svojí kariéry. 3. září vystoupí ve Foru Karlín

Hvězda Honzy Bendiga míří stále výš. Silnou podporu od svých fanoušků vnímá dlouhodobě. Ta ho motivovala k nápadu na uskutečnění koncertu v pražském prostoru Forum Karlín. Včera odstartoval prodej vstupenek.

Honza Bendig na sebe poprvé silněji upozornil v roce 2009, tehdy jako finalista Česko Slovenské Superstar. Od té doby ušel dlouhou cestu, zaměřil se na svou sólovou kariéru a odehrál stovky koncertů. Teď chystá se svým produkčním týmem velkolepou show s hvězdnými hosty a svou doprovodnou kapelou. Mezi hosty se představí například Monika Bagárová, Markéta Konvičková, Lucie Bikárová nebo Refew. Seznam hostů se ještě rozroste, další jména budou zveřejněna koncem května.

Intenzivní práce na hudební kariéře Honzy Bendiga je nepřehlédnutelná. Jeho videoklipy lze klidně srovnávat se světovou produkcí. Sbírají milionová zhlédnutí, mezi nejúspěšnější patří ty ke skladbám Señorita (1,9 mil views) nebo Viva La Vida s Monikou Bagárovou (15 mil views). Na květen chystá duet s Michalem Davidem a v tomto měsíci se také opět představí jako host koncertů Leoše Mareše v O2 areně.

Honza Bendig se nesoustředí jenom na hudbu. Se svým manažerem Lukášem Rejmonem produkuje natáčení seriálů a reality shows. Těmi plní svůj YouTube kanál nazvaný (s lehkou nadsázkou) Romflix.

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketmaster v následujících cenových relacích:

  • Super fanoušek – 3 990 Kč (obsahuje: VIP vstup, přednostní odbavení, meet & greet, merch)
  • VIP – 1 590 Kč (obsahuje: VIP vstup, přednostní odbavení)
  • Základní vstupné – 590 Kč
  • Golden circle (stání pod pódiem) – 990 Kč
  • Balkón 2. patro – 1290 Kč