Menu Zavřeno

Jan Bendig a slovenský rapper FRANTO vydávájí společný videoklip MIA MIA

Na nové písni MIA MIA s Janem Bendigem spolupracoval úspěšný slovenský rapper FRANTO (dřív známý jako P.A.T.), který má na kontě několik hitů s se slovenským kolegou Rytmusem. Text songu odráží vztah, který se dostal časem do slepé uličky. Svojí vyvolenou sice miluje, ale ví, že žít se s ní prostě nedá.

Zpěvák se při skládání inspiroval vlastní nepříjemnou zkušeností. “V předchozím vztahu jsem tohle prožíval. Byl jsem zamilovaný až po uši, ale zároveň jsem viděl, jak mi moje druhá polovička lže, zrazuje mě a dokonce mě připravuje o mé peníze. A já jsem byl tak hloupý, že jsem to polovičce vždycky odpustil, i když jsem šílel vzteky. Slepě miloval a nevěděl jsem, jak z toho začarovaného kruhu utéct,”vzpomíná Honza.

Natáčení klipu mělo původně probíhat v zahraničí. Plány jim ale, stejně jako mnoha jiným zpěvákům, zhatila pandemie a kvůli uzavření hranic muselo nahrávání songu i natáčení klipu probíhat odděleně. Je to škoda. Je to už druhý klip, který jsem měl točit v zahraničí a nemohl jsem. Věřím, že ty další, co plánuji se už podaří v zahraničních destinacích natočit,”dodává Jan Bendig.

Záběry s Bendigem se točily v jeho novém domě za Prahou. Hlavní herečku Báru tady nečekaně překvapila z blízkého lesa rodinka divokých prasat. “Když jsem u domu čekala v autě na Honzu, objevilo se asi šest divokých prasat. Ty mu pravidelně z přilehlého lesa chodí převracet popelnici a vyjídat jí. Já jsem je bohužel při téhle jejich pravidelné výpravě vyrušila. Přísahám, že jsem šílela strachy, když se prasečí rodinka pustila hned vedle mého auta do své večeře. Naštěstí asi po dvaceti minutách přijel Honza, prasata vystrašil a mně, jemu ani jim se nic nestalo,”vzpomíná s úsměvem kráska.

V blízké době vydá Jan Bendig další videoklip a na podzim oznámí spolupráci, která jeho fanoušky hodně překvapí.