Menu Zavřeno

Jan Bendig atakoval Trendy na YouTube s novým klipem Señorita

Zpěvák Honza Bendig v neděli vydal videoklip Señorita ve spolupráci se začínajícím zpěvákem Frankyem B. Klip téměř okamžitě vystřelil na první příčku hudebních Trendů a za jediný den nasbíral 200 tisíc zhlédnutí.

Do hlavních rolí Honza obsadil účastníky populární reality show Like House. „Po mé účasti v této show jsem se se všemi z Like Housu skamarádil, takže pro mě byla jasná volba, koho do klipu obsadím.“ Komentuje zpěvák. Roli Honzovy přítelkyně si zahrála Laduška, o jejíž srdce se Honza v klipu popere s dalším účastníkem show Tomim. “Rvačku jsme zvládli na jeden záběr. Dokonce tak přesvědčivě, že si kolemjdoucí mysleli, že se opravdu pereme a chtěli nás roztrhnout.” uzavírá Bendig.

Hudbu k písni Señorita napsal Honza s Elis Mraz, o text se postaral Refew ve spolupráci s Františkem Horváthem aka Frankyem B, kterého Honza objevil ve své internetové hudební soutěži Bendig Star. “Každý rok dávám někomu mladému šanci, natočím s ním společný song a trošku ho popostrčím k jeho vysněné kariéře. Jsem moc rád, že je to letos právě osmnáctiletý František. Je to velký dříč a má taky zajímavý životní příběh plný pádů a vzletů. Snad bude toto spojení inspirovat mladé, že můžou dokázat velké věci, když budou chtít,” vysvětluje Bendig.

Aktuálně Honza pilně koncertuje po celém Česku jak se sólovými vystoupeními, tak i s Leošem Marešem na jeho tour Staré pecky. V blízké době ho čeká také cesta do Mexika, kde bude natáčet další videoklip.