Menu Zavřeno

Jan Bendig přesouvá koncert ve Foru Karlín na 2023, hosty budou Lucie Bílá i Michal David

Vystoupení Honzy Bendiga ve Foru Karlín se přesouvá z původně plánovaného termínu v letošním září na nové datum, a to 25. 2. 2023. Hlavním důvodem jsou důležití hosté Lucie Bílá a Michal David. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

V letošním roce spolupracoval Honza Bendig se zmíněnou Lucií Bílou i Michalem Davidem. S Lucií Bílou vydal v dubnu videoklip Jednu malou chvíli, který nedávno překonal 4 miliony zhlédnutí a v žebříčku nejlepších videí v ČR je na osmém místě. Společný song má Honza i s Michalem Davidem. Před nedávnem k němu natáčeli videoklip. Vydání je naplánováno na září. Má být rozhodně na co hrdý, i přes to přiznává, že za posunutí koncertu ve Foru Karlín může jeho nesmělost.

„Nebudu si nic vymýšlet. Přiznávám, že za posunutí termínu můj strach. Bál jsem se Lucku i Michala Davida oslovit, aby na mém koncertě vystoupili. Dlouho jsem to odsouval a když už jsem se konečně odhodlal, měli bohužel termín plný.“ Spolupráce s nimi pro Honzu hodně znamená, a tak se snažil najít řešení. Jediný společný termín našli právě 25. února. „Je to zatím můj největší koncert a chci na něm Lucku i Michala. Jsou to pro mě legendy, na kterých jsem vyrůstal. Vystoupit po jejich boku je pro mě čest. I když je ze tří čtvrtin vyprodaný, rozhodl jsem se ho nakonec posunout,“ vysvětluje Honza.

Zpěvák chystá s produkčním týmem do Fora Karlín velkolepou show. Mezi dalšími hosty se představí Monika Bagárová, Markéta Konvičková, Refew, Lucie Bikárová, Elis Mraz, Gipsy Kubo nebo Honzův bratr Marsell. Tento seznam hostů ještě není konečný, Honza si schovává další velká jména na pozdější odhalení.

Jan Bendig se na hudební scéně pohybuje od roku 2009, kdy na sebe upozornil účastí v SuperStar. Od té doby odvedl pořádný kus práce. Důkazem jsou například miliony zhlédnutí u videoklipů na jeho YouTube, stovky odehraných koncertů a úspěšné sólové skladby (třeba S tebou, Čaje nebo Bella Ciao) i songy ve spolupráci s Lucií Bílou, Monikou Bagárovou nebo Markétou Konvičkovou.

 

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketmaster v následujících cenových relacích: 

  • Super fanoušek – 3 990 Kč (obsahuje: VIP vstup, přednostní odbavení, meet & greet, merch) 
  • Základní vstupné – 590 Kč 
  • Golden circle (stání pod pódiem) – 990 Kč 
  • Balkón 2. patro – 1290 Kč