Menu Zavřeno

Jan Bendig s Kapitánem Demem a Zdeňkem Godlou předvedli na Českém slavíku ČARDÁŠ z jiné galaxie

Ve vesmírně zlatých kostýmech a se správnou dávkou nadsázky jemu vlastní představil Kapitán Demo nový song ČARDÁŠ na slavnostním vyhlášení obnovené ankety Český slavík. Na písni Demo spolupracoval s hercem Zdeňkem Godlou, který si získal pozornost veřejnosti díky své roli v komediálním seriálu Most, a zpěvákem Janem Bendigem.

Na podiu tohle trio doplnil Jordan Haj a Givinar Kříž, kteří jsou součástí projektu Kapitán Demo. Show oživili také romští tanečníci. Čardáš vyjde na připravovaném albu Kapitána Dema s názvem Mistr světa všeho, jeho vydání je naplánováno na prosinec.

„Dlouho jsme hledali cestu, jak Honzu představit dalšímu publiku. Volba na Kapitána Dema nám přijde skvělá a myslíme si, že se spolu dobře doplňují,“ dodává ke spolupráci Lukáš Rychtařík za Championship Music. K singlu Čardáš se chystá v režii dua Givi a Jordan Haj výpravný klip a jestli bude následovat estetiku bláznivého vystoupení na Slavících, je na co se těšit.

V kontrastu s humorným Čardášem Bendig v rámci večera vystoupil podruhé, aby vzdal poctu Karlu Gottovi společně se svými kolegy, mezi kterými byli například Monika Bagárová, Markéta Konvičková nebo Monika Absolonová.

“Slavík pro mě byl splněný sen, o to více, že jsem měl možnost vystoupit hned dvakrát. Obě vystoupení jsem si neskutečně užil, i když bylo každé jiné. Pevně věřím, že tam u naší pocty Karel Gott duchem byl. Jsem moc rád, že je anketa zpátky.“ Dodává ke Slavíkům Honza.