Menu Zavřeno

Jan Bendig se v novém videoklipu potkal se svou bývalou přítelkyní

Po sérii písniček o lásce přichází zpěvák Jan Bendig se songem Čaje, v překladu Děvče, který naopak vypráví o rozchodu. Hlavní roli v tanečním videoklipu s poutavým vizuálem ztvárnila po Honzově boku jeho expřítelkyně modelka Mirka Pikolová. Kromě profesionálních tanečnic se ve videu objevují také děti z DDM Sluníčko v Duchcově.

Zpěvák Jan Bendig, který má se sebou úspěšné spolupráce s Monikou Bagárovou, Markétou Konvičkovou nebo Milanem Peroutkou, jež mají na YouTube miliony zhlédnutí, vydává sólový singl. Inspiraci k této rozchodové hymně čerpal také z vlastní zkušenosti. Spousta z nás kluků si určitě prošla tím, že se rozešli s holkou a ta jim prostě nechtěla dát pokoj a nepochopila, že je konec. To se stalo i mně. Ta holka mě doslova pronásledovala. Její rodiče nakonec dceři promluvili do duše a za čas jsem už o té dívce naštěstí neslyšel. Nedávno jsem ji potkal po letech a moc se mi omlouvala, jaká bláznivá puberťačka před lety byla.“ Popisuje Honza.

To ovšem není případ Mirky Pikolové, která si v klipu zahrála hlavní roli. „S Mirkou mě pojí neobvyklá životní cesta. V dobách mého působení v Superstar byla mojí přítelkyní, ale osud a postupné přiznání mé orientace to změnil. Teď jsme jedni z nejlepších kamarádů,“vysvětluje.

O režii videoklipu se postaral Lukáš Rejmon, za kameru se postavil Jan Strach a chytlavou taneční choreografii vytvořil Karol Kotlár.