Menu Zavřeno

Zpěvák Jan Bendig ubodán vlastním bratrem v novém klipu JOJ MAMO

Vražda motivovaná nešťastnou láskou a žárlivostí se stala naštěstí pouze ve videoklipu Honzy Bendiga JOJ MAMO, ve kterém jednu z hlavních rolí ztvárnil jeho bratr Marsell. Song Honza nazpíval s finalistkou Superstar 2020 Lucií Bikárovou.

Marsell Bendig je aktuálně nominovaný na Českého lva za nejlepší vedlejší herecký výkon. Ve videoklipu jen dokazuje, že oprávněně, i když jeho role nebyla vůbec jednoduchá. „Scéna, kde Honzu zabiju, se mi točila fakt těžce. Vždyť je to můj brácha, kterýho miluju. Tady jsme se museli strašně pohádat a pak jsem do něj měl bodat pravým nožem. Bál jsem se, že ho bodnu doopravdy. Když se to na pošesté podařilo natočit, byl jsem rád, že je to za mnou,“ vypráví Marsell. „Až ten klip uvidí naše mamka, tak nám za něj strašně vynadá. Je pověrčivá a už teď víme, že s námi několik dní nepromluví,“ dodává se smíchem Honza.

Otce bratrů si ve videoklipu zahrál oblíbený herec Zdeněk Godla. Ten už s Honzou Bendigem spolupracoval na úspěšném klipu Čardáš, který loni nasbíral skoro 3,5 milionu zhlédnutí. „S Honzou pracuju rád. Máme ho rádi celá rodina a pokaždé je
s ním při natáčení sranda. Tentokrát to byla vážnější role, než jsou u mě lidé zvyklí,
a i proto jsem si to i hodně užil,“
prozrazuje herec.

Ve vedlejší roli se objevila i účastnice reality show Výměna Manželek Katka Kudráčová, která si v této sérii vyměnila s Bendigem domácnost a stala se náhradní manželkou jeho přítele Lukáše Rejmona, který se i tentokrát postaral o scénář a režii videoklipu.

Jan Bendig je na titulní straně únorového vydání časopisu Forbes a také v anketě 30 pod 30. Nyní se intenzivně připravuje na největší koncert své kariéry. Uskuteční se už v sobotu 25. února v pražském Foru Karlín. Velkolepou show doplní významní hosté. Kromě účastníků klipu jako Zdeněk Godla, Marsell Bendig a Lucie Bikárová, vystoupí také hvězdy českého showbyznysu jako Lucie Bílá, Michal David, Leoš Mareš, Monika Bagárová a mnoho dalších.

Poslední vstupenky do Fora Karlín: https://www.ticketmaster.cz/artist/jan-bendig-vstupenky/999610