Menu Zavřeno

Kapela John Wolhooker dá v poslední březnový den koncertní live stream z tělocvičny kaskadérů, o den později vydá song s Benem Cristovao

John Wolfhooker připravili pro svoje fanoušky koncertní live stream. Ten se uskuteční 31. 3. od 19:00. Následující den vydají nový singl Tidal Wave s překvapivým hostem v podobě Bena Cristovao. 

Aktuální situace je pro John Wolfhooker, a stejně tak i pro jiné interprety, co se týče koncertování složitá. Hodně vystoupení se zrušilo či odložilo na dobu neurčitou. “Streamovaný koncert jsme původně neplánovali, byli jsme naivní a doufali, že se to vrátí do normálu dřív. Nám i fanouškům koncerty hodně chybí, proto jsme se rozhodli udělat to aspoň takhle,” vysvětluje za kapelu bubeník Adrian Janeček. 
 
Streamovaných koncertů bylo za poslední rok hodně, ale tenhle bude určitě výjimečný. Koncert se odehraje v krásném prostoru tělocvičny filmových kaskadérů Merlet v Letňanech. K výběru místa Adrian dodává: “Tyhle prostory nám připomínají atmosféru klipu Smells Like Teen Spirit od Nirvany a tím nás baví.” Atypické prostory ozvláštní výrazný light design, o záběry samotné a přenos se postará Rusty Shepherd. 
 
Live stream bude trvat přibližně hodinu. Kromě nových skladeb a těch z alba 313, za které kapela získala nominaci na Cenu Anděl v kategorii rock, vybere do setlistu i několik songů z jejich prvních dvou alb, které už dlouho živě nezazněly. Hostem bude zpěvačka Pam Rabbit, se kterou kapela představí song Copycat z posledního alba.
 
John Wolfhooker aktuálně pracují na nových písních i klipech. Čas, kterého teď mají díky zrušeným koncertům více, chtějí využít naplno. Den po live streamu, tedy 1. dubna vychází navíc nový singl ve spolupráci s BenemCristovao. Souběžně půjde ven taky videoklip, který natočil režisér Honza Strach.
 
Vstupenky na tento koncertní live stream je možné zakoupit za 199 Kč prostřednictvím předprodejní sítě Ticketstream. Po zakoupení dojde k zaslání potvrzovacího e-mailu, v něm bude přístupový kód, který je nutno zadat před začátkem streamu sem  live.ticketstream.cz/jw313. Každý unikátní kód umožňuje jeden přístup k přenosu a vždy pouze z jednoho zařízení. Koncertní live stream začíná v 19:00.