Menu Zavřeno

Rocková parta John Wolfhooker odstartovala svoje 1-2-5 Live Sessions songem Alfred

Kapela John Wolfhooker startuje sérii 1-2-5 Live Sessions. Jako první vydávají živý náběr singlu Alfred. Jde o první track z jejich první desky John Wolfhooker, která vyšla v roce 2014.

„Chtěli jsme zavzpomínat na staré dobré časy a taky o trochu vylepšit zvuk. Alfred nás vždycky bavil hrát na koncertech, a proto taky dostal svoje místo v live sessions,“ vysvětluje kapela. V rámci této série budou zveřejněny záznamy celkem tří skladeb. O videa k nim se postaral tým FEROproduction, kameramanem byl Rusty Shepherd. Ten natáčel i původní videoklip ke skladbě Alfred.

Název této série je tak trochu dílem náhody. „Na zvukových zkouškách před koncerty zpěvák Martin říká do mikrofonu 1-2-5 místo běžně užívaného 1-2-3. Když jsme se přestěhovali do nového studia, všimli jsme si, že naproti němu stojí tři hangáry s čísly 1, 2 a 5.“ Popisuje za kapelu bubeník Adrian. Jelikož se videa natáčela právě tam, nemusela kapela o pojmenování live sessions dlouho přemýšlet. 

Další song vyjde již tuto neděli 8. srpna YouTube kanálu kapely a těšit se můžete i na překvapivého hosta. Projekt vznikl za podpory firmy Sony, za níž tímto děkujeme!