Menu Zavřeno

Kali zůstává sám sebou i v novém tracku Prostredný

Slovenský rapper Kali, čerstvý vítěz ceny OTO v kategorii Zpěvák roku 2019, vydává videoklip Prostredný, ve kterém se staví proti stereotypním názorům a nabádá, aby lidé zůstali sami sebou. Singl je jednou z novinek z připravovaného alba.

„I když žijeme v roce 2020, někteří lidé stále posuzují druhé bez toho, aby je poznali. A samozřejmě tetování je pro některé stále znak vězňů a nějakého rebelství. Často se setkávám s tím, že mi ostatní říkají, jak bych měl žít a vypadat teď, když jsem otec, ale podstatné je, jaký jsem člověk. Ať si svůj život žije každý po svém.“ Objasňuje Kali.

Hudební produkci melodického songu si vzal na starosti Hoodini, o vokály se pak postarala stříbrná SuperStar Dominika Mirgová. Myšlenku písně zrcadlí videoklip, který diváky zavede do prostředí korporátu, kde asistentce dojde trpělivost se sexuálním obtěžováním ze strany nadřízeného, práci opustí a konečně může být sama sebou. Klip pochází z dílny Recwood dvojice Marie Závodské a Marka Janouška.

Na prosinec chystá Kali vydání svého v pořadí jedenáctého alba Lepší, se kterým bude koncertovat na Slovensku i v Česku.