Menu Zavřeno

Po singlu Back in Time se Karol se svým projektem Karol Komenda Group znovu hlásí o pozornost s písní You‘re So Hot. I tentokrát je song o lásce, avšak pro změnu o té fyzické. Popisuje vzplanutí mezi dvěma lidmi, které je k sobě od prvního pohledu táhne, přestože se neznají.

Zvukově se track drží 80. a 90. let, kdy Karol vyrůstal a po hudební stránce jsou mu nejbližší.  Na You’re So Hot se podíleli i někteří členové dobře známé rockové partičky John Wolfhooker. Frontman Martin Čupka spolupracoval na textu a Rony Janeček se postaral o mix a master skladby.

„Klip je jednoduchý a až na záběry z auta jsme ho natáčeli na iPhone. Chtěl jsem v něm zachytit prostory, kde song vznikal,“ popisuje Karol. Vizuál od Edvarda Kelnara nás zavede do zkušebny, kde tráví hodně času s kapelou, i do mini studia v jeho bytě, kde obvykle nahrává kytary a zpěvy.

Projekt Karol Komenda Group tvoří tři zkušení hudebníci. Karol Komenda vystupuje s Benem Cristovao, Jakub Nývlt za bicími hraje s kapelou Sto Zvířat a Samuel Barcík zase s Terezou Maškovou nebo Hard to Frame. Kapela aktuálně připravuje druhé EP. Vydání plánuje na začátek příštího roku.

Autorem fotografie je Eduard Kelnar.