Menu Zavřeno

Kapela John Wolfhooker vydává nový klip ke skladbě Lost And Forgotten, vizuálně je nabitý emocemi

Česko-slovenská čtveřice John Wolfhooker přichází s emotivním videoklipem ke skladbě Lost And Forgotten. Navazuje na úspěšné předchozí singly z aktuální desky jako Break Me Down nebo eponymní skladba alba 313. 

Vizuálního zpracování se tentokrát ujal Riko Čeko, který pro Wolfhookery už v minulosti natočil videoklip Monalisa. Ačkoliv se Čeko věnuje převážně rapovým či trapovým videím (například pro Yzomandiase či Karlo / Gumbgu), kapela ze spolupráce vyždímala maximum stejně jako u klipu Monalisa. “Tři dny jsme čekali na déšť”, vzpomíná frontman Martin Čupka na promočené záběry, které lemují citově nabitý klip. Na několik záběrů kapela zapojila začínající zpěvačku a modelku Sáru Novotnou, která dokresluje napjatou atmosféru vizuálu. 

Celá skladba je introspektivním pohledem na bolestivé ukončení první lásky, lze ji však interpretovat různými způsoby. “Občas jedinou možností, jak se dostat z nepříjemného psychického rozpoložení, je přetavit emoce do muziky”, vysvětluje Čupka. 

Tvorba nahrávky zůstala, jako u předchozích skladeb, v produkci samotné kapely. Mix instrumentální části měl na starost kytarista Rony Janeček, o vokální část se postaral baskytarista a backvokalista Filip Vlček. “Celý song se ze začátku ubíral směrem něčeho, co nám lehce připomínalo Pink Floyd nebo podobnou kapelu. Nakonec jsme se ale jako vždy neudrželi a museli přidat alespoň jednu heavy kytarovou část. Snad se nám jednou v budoucnosti konečně podaří udělat taky popovou skladbu”, směje se bubeník Adrian Janeček.

John Wolfhooker aktuálně pracuje na novém materiálu, od kterého si slibuje přesun do dosud neprobádaných vod kytarové muziky. Přesné datum vydání ale zatím není stanoveno.