Menu Zavřeno

Nadějný tuzemský producent Tome Prince vydává EDM singl Made For You

Po povedeném songu Calling in Ecstasy vydává Tome Prince, vlastním jménem Tomáš Vahala, svůj druhý EDM singl. Jmenuje se Made For You a stejně jako ostatní Tomeho tvorba je inspirován jeho vlastními zážitky.

„Skladba Made For You je vyloženě o mém rozchodu. Neuplynulo ani pár dní a já jsem doma seděl u kláves a začal skládat tenhle song. Najednou přišly slova I was made for you. Song vypráví o tom, jak jsem byl stvořený pro někoho, kdo ti celý vztah lže, dělá z tebe idiota, podvádí tě a ty přesto nepřestáváš věřit a doufat, že to bude lepší.“Vysvětluje Tome.

Hudbě se tenhle mladík, který miluje komiksy, intenzivně věnuje už dva roky. „Všude si s sebou beru svůj počítač a klávesky, které se vejdou do batůžku. Hodně věcí dělám ve svojí garsonce, cestou vlakem na Moravu, po kavárnách, případně když čekám ve škole na svoji učitelku klavíru. Demo nahrávky pak nosím k Martinovi Hofferovi do EMY (Electronic Music Academy – Prague), kde pracujeme na konkrétním tracku. Při tom mi Martin vysvětluje nové věci,“popisuje.

V nejbližších měsících chystá Tome Prince vydat svoje debutové popové EP, na kterém spolupracoval s vokalisty z LA a českými songwrgrwitery Karlem Peterkou a Terezou Kolenskou.