Menu Zavřeno

Nová hardcorová parta DINERIN představuje pilotní singl, jsou v ní členové Skywalker i City Lights

Hardcorová scéna vítá novou kapelu DINERIN, její členové jsou ale na scéně dobře známí. Za projektem stojí bubeník Dominik Mach, který dal dohromady kytaristu Honzu Šašinského ze City Lights, zpěváka Jaye Kučeru ze Skywalker a basáka Filipa Vlčka z John Wolfhooker. Právě dnes má premiéru jejich nový song Two Faces.

DINERIN – Two Faces

K singlu Two Faces vznikl taky videoklip z dílny Igora Paliatky. Text písně je o pokrytectví a o tom, jak jednoduše se dá hrát na obě strany a vytvořit si dvě tváře. V takovém životě ale nejde fungovat věčně, časem si začneme uvědomovat důsledky svého jednání a dojdeme k závěru, že takhle už pokračovat nejde.

Píseň vznikala v průběhu loňského léta, kdy Dominik Mach jamoval ve zkušebně s Honzou Šašinským. Později ke spolupráci oslovili Jaye ze Skywalker a když se o projektu dozvěděl Filip Vlček z John Wolfhooker sám se nominoval na roli basáka. Natáčení klipu se ale nemohl zúčastnit, v něm ho zastoupil další kamarád ze scény, a to Filip Fendrych z Donnie Darko. „Musím říct, že vzájemná chemie fungovala výborně. Každý přidal něco ze sebe a ta skladba jen rostla. Mám z toho opravdu dobrý pocit,“ popisuje Dominik, který už má v zásobě další track.