Menu Zavřeno

Pavel Callta připravil adventní skladbu Tvůj song vánoční

Zpěvák Pavel Callta hodnotí svůj letošní rok jako úspěšný. Přestože nových skladeb nebylo vydaných tolik, na příští rok má naplánované vydání svého nového alba. Blížící se sváteční čas chce provázet písní Tvůj song vánoční.

Videoklip ke skladbě připravil společně s Pavlem Calltou video producent Tomáš Rallife s přítelkyní Petrou Ptáčkovou. Jde o jejich druhý společný videoklip, prvním byl ten ke skladbě Můžeš se mnou počítat. O skladbu se po hudební stránce produkčně postaral Honza Balcárek (Johny Rainbow z kapely Light & Love), který se zpěvákem také spolupracuje na jeho nové desce, ta vyjde v příštím roce. Půjde už o čtvrté řadové album Pavla Callty, datum releasu je naplánované na únor 2022.

Co se týče hostů, kteří by se na albu mohli objevit, je už jisté, že tam bude zařazená skladba s Lucií Bílou. Song se jmenuje Život je jen Tvůj a produkoval ho skvělý Dalibor Cidlinský. Jak Pavel Callta hodnotí svůj letošní rok? “Co se týče nahrávání nových songů, byl bych upříně rád, kdyby to bylo lepší, ale někdy si múza dá prostě načas a já musím počkat, než zase přijde. Ke konci roku jsem vydal singly Můžeš se mnou počítat i a i tenhle vánoční, ze kterých mám velkou radost,” dodává Pavel.