Menu Zavřeno

Slovenská zpěvačka Claudia si splnila sen vydáním debutového alba Len Ona

Talentovaná zpěvačka Claudia nezahálí a po úspěšných singlech, jejichž zhlédnutí se na YouTube pohybují ve statisících, vydává svůj první sólovou nahrávku s názvem Len ona. Z desky o jedenácti písních přímo čiší pozitivita a dobrá nálada, což ještě podporují motivačně laděné texty.

„Vydání alba byl můj sen. Jsem velmi šťastná, že se mi splnil, a doufám, že budou fanoušci spokojení a bude se jim líbit tak, jako mně.“  Komentuje Claudia. Na desce, kde nechybí ani hosté z jejího domovského slovenského labelu Kali Records, se nachází jedenáct písní. Na třech z nich se objevuje přímo hlavní tvář labelu raper Kali, skladba Len Ona vzešlá ze spolupráce má aktuálně na YouTube téměř 4, 5 milionu views. Na songu jeVšetko je ako má roli hostů dvojice Terapia. Produkčně se na albu podílela celá řada jmen: Peter Pann, Martin Kocián, Mišo Biely, Mark Voss El Murdo a Marek Šurin, který se postaral i o celkový zvuk. Nahrávalo se ve studiu Laboratory a o texty se postaral Claudiin manažer Miroslav Čimo.
 
Plány do budoucna už má zpěvačka jasné. „Ještě na tento rok pro fanoušky chystáme klip k jednomu společnému songu s Kalim, na příští rok pak v první řadě turné k novému albu. Plánujeme také vydání další desky, na které už je máme nahraných šest písniček,“ objasňuje Claudia.