Menu Zavřeno

YAEL po singlu s Tinou představuje celé EP s názvem BAY B

Slovenský rapper YAEL s exotickými kořeny vydává svoje první EP s názvem BAY B. Společně s ním vychází videoklip ke skladbě Blízko a nechybí na něm ani singl Sen, na kterém zahostovala zpěvačka Tina.

Že si YAEL zaslouží své místo v hudebním světě bylo jasné už po vydání předešlých singlů, nyní to zpěvák ještě potvrzuje debutovým EP BAY B. Spolu s ním vychází videoklip k tracku Blízko, ze kterého díky přímořskému prostředí Benátek čiší letní atmosféra. Song udává hudební styl a melodický charakter celého EP.

Další z dominant alba je singl Sen. Na něm YAEL spolupracoval s renomovanou R&B zpěvačkou Tinou, která už má za sebou bez mála dvacetiletou kariéru. “Zpívat s Tinou pro mě byla super zkušenost. Vážím si toho, že Tina přijala moje pozvání. Je to perfektní zpěvačka a v neposlední řadě taky dobrá kamarádka.“ Pochvaluje si spolupráci YAEL.

O mix a master BAY B se postarala produkce dvatritridva. EP vychází pod slovenským labelem Illuminate a je dostupné v prodeji spolu se stylovým merchem na e-shopu Ruka Hore. V digitální podobě vychází 6. května. „Moc si vážím podpory všech, kteří mi pomáhali při zrodu EP a budu rád, když v budoucnu vydám celé album.“  Doplňuje na závěr YAEL, který 6. května vyráží na tour po Slovensku.

 

BIO YAEL:

Matúš Kolárovský je mladý slovenský rapper, který vystupuje pod uměleckým jménem YAEL. Mezi nejvýznamnější hudební úspěchy patří skladba Vďaka ti, která na YouTube dosáhla deseti milionů zhlédnutí. Kromě hudebních úspěchů se YAEL prosadil i ve světě modelingu, spolupracoval například s módním domem Valentino, a svůj herecký talent ukázal v jednom z nejsledovanějších seriálů na Slovensku Pan Profesor.