Menu Zavřeno

Zpěvačka Pam Rabbit dnes vydává debutové EP. Je na něm i song s Benem Cristovao

Zpěvačka a skladatelka Pam Rabbit vydává svoje první EP pojmenované Mom, I’m Lost. S humorem a ironií sobě vlastní odkrývá  v sedmi skladbách myšlenky a strasti sebe i svých vrstevníků.

Texty skladeb si píše Pam Rabbit (vlastním jménem Pamela Narimanian) sama. Jsou pro ni zábavným způsobem komunikace s okolím. O hudební produkci se postaral u Filip Vlček, se kterým Pam pravidelně spolupracuje, u písně Little Boy pak Enthic, který stojí za soundem Adama Mišíka. Inspiraci pro texty hledá zpěvačka jednoduše brouzdáním po internetu. „Jednou jsem ve škole dostala za úkol vytvořit přednášku o lidské imaginaci. Tenhle obyčejný domácí úkol mi změnil pohled na moji tvorbu. My jako lidé neumíme vymýšlet nic nového, ale náš mozek si pamatuje vjemy a vytváří mezi nimi nová spojení. Od doby, co tohle vím, brouzdám někdy hodiny na internetu a jen tak vědomě nasávám, co vidím,“ popisuje zpěvačka.

Mezi sedmi skladbami EP je už vloni vydaný halloweenský singl Ve starym domě, píseň Mom, I’m Lost, ozvláštněná novou hudební aranží, nebo song We’re All Gonna Fly, který vznikl ve spolupráci s Benem Cristovao. Poslední zmíněný song byl součástí online kampaně mobilního operátora O2, na YouTube přesáhl hranici půl milionu zhlédnutí, do rotace jej nasadilo i rádio Evropa 2 nebo Fajn radio. K dalšímu songu Pull the Trigger zpěvačka vysvětluje: „Jde o humorně pojatý song o dívce, která se rozhodne zavraždit svojí bývalou lásku. Zní to morbidně, ale pojala jsem to s určitým teatrálním humorem a nadsázkou.“

V roce 2020 se Pam Rabbit zúčastnila lokálního kola Eurovize s písní Get Up. O dva roky dřív vystoupila ve finále této mezinárodní hudební soutěže jako vokalistka Mikolase Josefa. Na letošní rok má zpěvačka v plánu natočit další videoklipy (ty si obvykle i sama režíruje), dělat songy v češtině i angličtině a pokud to půjde, tak i koncertovat.