Menu Zavřeno

Polemic představují nový klip Dokonalý zločin, v hlavní roli září herec Marko Igonda

Bratislavská kapela Polemic přináší fanouškům nový singl Dokonalý zločin. Natočila k němu také videoklip, v detektivním příběhu hraje hlavní roli Marko Igonda – známý herec, který aktuálně září ve slovenském thrilleru Sviňa. V komparzu klipu zahráli všichni členové kapely.

Energická skladba Dokonalý zločin je o příběhu okouzlení muže ženou, která se v jeho životě objeví z ničeho nic, udělá rozruch, ukradne mu srdce a beze stopy zmizí. „Je to příběh, který ze svého života poznají asi všichni kluci i muži. Zápletka, jakou by napsala Agata Christie,“ říká s úsměvem autor textu Peter „Petko“ Opet.

Hlavní roli v klipu zahrál oblíbený slovenský herec Marko Igonda. „Vždy rád podpořím slovenské kapely a slovenskou hudbu. Je to pro mě čest, že jsem mohl účinkovat na naší scéně i v tomhle žánru,“ vysvětluje Marko. Femme fatale si po jeho boku zahrála slovenská divadelní, filmová a televizní herečka Marta Maťová, kterou mohou fanoušci znát z filmů Amnestie nebo Šťastný nový rok. 

„Marko je charismatický herec, který se fantasticky zhostil své role a výborně ho přii tom doplnila herecká kolegyně Marta Maťová. Jsme rádi, že naši nabídku přijali, z jejich výkonů jsme nadšení.“dodává zpěvák Braňo „Bejzo“ Bejza. Režie videoklipu se ujal Martin Gonda, jehož krátkometrážní film Pura Vida byl minulý rok uveden na mezinárodním filmovém festivalu v Cannes. Natáčení probíhalo netradičně, jednotlivé menší role ztvárnili samotní členové kapely. 

Polemic začínají letošní rok aktivně, a to společným klubovým turné s kapelou Medial Banana. Kromě přátelství je pojí také láska k jamajské hudbě, ska a reggae. Funkčnost tohoto hudebního spojení minulý rok potvrdili nejen nadčasovou hymnou Staré časy, ale také společným koncertem na slovenském festivalu Uprising.

Staré časy tour 2020:
05. 3. Nitra – Nájomná jednotka 210
06. 3. Banská Bystrica – Urban Spot
07. 3. Trenčín – Piano Club
13. 3. Košice – Tabačka Kulturfabrik
14. 3. Prešov – PKO Čierny Orol
18. 3. Brno – Fléda
26. 3. Bratislava – Majestic Music Club
18. 4. Hruštín DK