Menu Zavřeno

Pohodová novinka od Tomáše Kluse a Suverena má název Samé dobré veci

Uvolněný a pohodový song přichystal pro svoje fanoušky slovenský rapper Suvereno a písničkář Tomáš Klus. Oba dva jsou na podobné myšlenkové vlně, mají příbuzný styl života i názor na dění kolem nás. Bylo tak jen otázkou času, kdy společný song přijde. 

Veselá zahradní párty plná dětí posloužila jako parádní zázemí pro natočení nového optimistického klipu, který má právě premiéru. Ke skladbě a spojení se Suverenem Tomáš Klus vysvětluje: “Svět je plný rozdílů, jimiž se necháváme rozdělovat. Hudba však spojuje jinakosti navzdory a je schopna posvítit do hloubky, k podstatě věcí, která je nám společná, ať už posloucháme rap, nebo folk. My se Suvem tuto hloubku spatřili v rodině, to jejím prostřednictvím nám došlo, že se štěstí nehledá, ale uvědomuje. A tohle je onoho poznání – manifest. Kéž se nám všem dějí Samé dobré věci.” 

Suve ktomu dodává: „S Tomem se známe léta a potkáváme se na společných akcích. Oba máme podobné vnímání života i rodinnou
konstelaci, každý máme tři děti, a proto u mě vznikla myšlenka udělat společný song o věcech, které nás spojují. Ten nápad vznikl už dříve a v posledních týdnech nadešel ideální čas, abychom ho realizovali. Všechno šlo hladce, tím pádem je pohoda cítit i ze samotného songu a klipu.”