Menu Zavřeno

Suvereno má nové album Prometheus 2, chystá se na tour

Slovenský rapper Suvereno navazuje na úspěch předchozí desky a vydává její pokračování s názvem Prometheus 2. Jako první ji mohli slyšet fanoušci na release party ve Výčepu Kabelovna, klubové tour k desce proběhne na podzim.

Hudebník Suvereno, jehož hudba srší pozitivní energií, vypustil do světa druhou část dvojalba Prometheus. Release party s koncertem proběhla v pražské veganské pivnici Výčep Kabelovna. „Akce proběhla úspěšně a zároveň mi po měsících bez řádného koncertu připomněla, jaké úžasné fanoušky mám! Spolu jsme vytvořili nádhernou energii. Opět jsem viděl ty 

nadšené tváře, které znaly už po pár týdnech texty nových songů zpaměti. To jsou pro mě ty nejhezčí hudební momenty a obrovská motivace do další tvorby.“ Vzpomíná na release party Suvereno. Stejně jako na desce, ani na koncertě nechyběly poslední hity, jako například Samé dobré veci, kde hostuje Tomáš Klus, nebo Anima Mundi.

Další příležitost vidět Suverenovu show naživo budou mít fanoušci na podzim. „Prométheova pochodeň zazáří na podzimním klubovém tour a na oficiálních křtech alba, kde budou i hosté tohoto CD. A samozřejmě vzniknou další nový klipy k těmto novým písničkám a spousta jiných aktivit. Třeba speciální koncert na mém kempu Napojení koncem srpna v Tatrách,“doplňuje Suvereno.