Menu Zavřeno

Suvereno přivezl prosluněný klip Lynchburg Lemonade přímo z Karibiku

Slovenský rapper Suvereno se vydal na Barbados nachytat pohodu ze slunečních paprsků. Přivezl si odtamtud i prosluněný videoklip k singlu Lynchburg Lemonade z posledního alba Prometheus.

Videoklip k bezstarostnému tracku, který na diváky okamžitě přenese pohodovou atmosféru, byl natáčen v Karibiku na malebném ostrově Barbados. „Lynchburg Lemonade je o rozjímaní nad svobodou, o odhození veškerých starostí a naladění na pozitivní vibe. Právě pozitivní vlna, která dokáže posluchače do sebe pohltit, mě baví nejvíc, protože poslední dobou je všude příliš mnoho negativity a strašení. A tento song je lék. Lynchburg Lemonade je medicína na veškerou negativitu, která kolem překypuje,“ popisuje píseň Suvereno. 

Jinou tropickou destinaci Suvereno, vlastním jménem Lukáš Lacko, navštívil i nedávno, když na Srí Lance uspořádal jeden ze svých pravidelných kempů Napojení. „Odjakživa jsem měl záměr jednou udělat kemp i v tropech. Letos jsem se se svou drahou polovičkou rozhodl  zorganizovat zimní kemp na Srí Lance. Před pár dny jsme se vrátili a jsme plní nejfantastičtějších zážitků. K pravidelným cvičením jógy, meditacím a sportovním aktivitám přibylo mnoho výletů a intenzivních dobrodružství všeho druhu.“ Ani hudební stránka nezůstala zanedbaná.„Nechyběl koncert pro účastníky i místní, a.k.a. pool party. Dopadlo to zkrátka přenádherně a lidi zůstali nadšení. Rozhodně pokračujeme se Srí Lankou dál i v příštím roce. Do té doby proběhne letní kemp v Tatrách.“ Doplňuje Suvereno.

Do začátku léta plánuje rapper pracovat na druhém CD Prometheus a na videoklipech k němu. Léto zasvětí show k novému dvojalbu a na podzim pak vyrazí na klubové turné.