Menu Zavřeno

Suvereno uspořádá release party nového alba ve Výčepu Kabelovna

Fanoušci slovenského hudebníka Suverena budou mít exkluzivní možnost poslechnout si jeho nové album Prometheus 2, a to přímo v den jeho vydání 9. července. Release party s koncertem se uskuteční v holešovickém Výčepu Kabelovna.

Rapper Suvereno navazuje na úspěch první části dvojalba Prometheus a vypouští do světa pokračování s názvem Prometheus 2. Release party nové desky se uskuteční v Praze v nově otevřené veganské hospodě Výčep Kabelovna, jejímž spolumajitelem je zpěvák Ben Cristovao. Na místě Suvereno zahraje několik songů živě a budeme se moci těšit i na speciální hosty.

„Je mi ctí uvést nové CD a prakticky celé dvojalbum do světa právě v Praze. Žiju a tvořím tady už několik let a vždycky jsem tu měl silnou fanouškovskou základnu. Release není křest, je to však prvotní uvedení alba do světa, a to znamená exkluzivní koncert a prodej CD, které dorazí přímo z výroby!“dodává Suvereno.

Vstupenky jsou v předprodeji v síti GoOut. Základní vstupné činí 250 Kč. V ceně VIP vstupenky za 500 Kč je welcome drink, sezení u pódia a podepsané album Prometheus 2.

Událost: https://www.facebook.com/events/589749058581085/