Menu Zavřeno

Nebojte se být sami sebou, vybízí v klipu Ghost in The Night producent Tome Prince

Singl Ghost in the Night, který už si vydobyl své místo v éteru několika českých rádií, se dočkal své vizuální podoby. Je osobní zpovědí producenta Toma Prince, který se v něm vymaňuje z předsudků společnosti a vnímá ho jako možnost přiznat svoji orientaci.

„Dlouhou dobu jsem utíkal před strašákem ze skříně a bylo na čase se mu postavit. Být na kluky není raketová věda, ale předsudky, se kterými jsem vyrůstal, mi zkomplikovaly život.“ Došlo to až tak daleko, že se Tome poslední tři roky potýká se záchvaty úzkosti a paniky. Díky větší otevřenosti sám k sobě i k ostatním se mu ale daří své pocity lépe ovládat.

Dominantním prvkem videoklipu je chameleon, který je metaforou Tomových pocitů. „Celý život jsem chtěl jsem být vším, jen abych vyhověl okolí, ale nebyl jsem sám sebou. Chtěl bych povzbudit ostatní, aby se postavili svému strachu, protože nakonec se stejně nejvíc bojíme sami sebe,“ popisuje.

Na singlu Ghost in the Night hostuje irský producent a zpěvák ZHIKO, který několikrát bodoval v Billboard Music Chart. Píseň vyšla v digitální distribuci loni v červnu a od té doby se drží v rotaci rádií Fajn a Dance.

Producent Tome Prince dosud zaznamenal největší úspěch se singlem Návyková s Benem Cristovao, který na YouTube přesáhl milion zhlédnutí. V únoru vydal Tome taneční skladbu Love Me Harder s videoklipem, kde mu zahostovala zpěvačka Lenny a Marcell, kteří si tak vyzkoušeli si tak jiný hudební žánr. Na konci dubna odehrál DJ set na Pražském Majálesu a podpořil tak projekt FUCK CANCER, který šíří osvětu v oblasti rakoviny mladistvých.