Menu Zavřeno

Nový song Toma Prince Ghost in the Night oslavuje jedinečnost každého z nás

Český hudební producent Tome Prince se po delší době vrací s novým EDM trackem Ghost in the Night, který přináší v porovnání s předešlou tvorbou ještě sofistikovanější sound i osobnější text. Na singlu hostuje irský producent a zpěvák ZHIKO, který několikrát bodoval v Billboard Music Chart.

Ghost in the Night není jen dalším singlem v kariéře Toma Prince, je také zásadním milníkem v jeho osobním životě. Ghost v písni představuje člověka, který se nechá definovat společenskými normami a ostatními lidmi. Tím, jak potlačuje sám sebe, se stává průhledným jako duch. 

Podobně se v minulosti cítil i Tome. „Poslední roky jsem se snažil být úplně vším, jenom ne sám sebou.“ popisuje producent své pocity, které vyvrcholily úzkostmi a depresemi. Poselství písně Tome shrnuje větou: „Buď gay, buď trans gender, buď tím, kým chceš, bez ohledu na společnost. Nejsi žádnej Ghost In The Night!“

Tome Prince vydal v loňském roce ceněné EP se songy Made For You nebo Get High, se kterými bodoval v éteru Fajn Radia a Evropy 2, kde byl také součástí projektu Dance eXXtravaganza. Jeho posledním počinem byl singl Návyková s hostujícím zpěvákem Benem Cristovao. Na YouTube má nyní Návyková více než milion zhlédnutí.

Singl k poslechu zde: https://tomeprince.lnk.to/ghostinthenight