Menu Zavřeno

Producent Tome Prince má v novém singlu Love Me Harder zpěvačku Lenny a Marcella

Hned tři výrazné osobnosti se spojily v tracku Love Me Harder. Zpěvačka Lenny a zpěvák Marcell přijali pozvání do, pro ně dosud celkem neznámých, hudebních vod EDM produkce pod vedením Toma Prince. Výsledkem je chytlavý taneční singl s mezinárodními ambicemi. Do konce února vyjde ještě akustická verze této skladby v podání Marcella a Lenny.

Skladbu produkoval Tome Prince, o text se postaral AJ Jordan. „Když jsem psal tento track s AJ Jordanem, v hlavě jsem přemýšlel o klukovi, který bude každý pokus o rozchod řešit tím, že mě bude pak milovat víc. A ten track je o takovém činu – when you leave would you love me harder?“ Popisuje Tome. „Jsem rád, že právě Lenny a Marcell jsou společně se mnou těmi, kteří vyprávějí příběh tohohle klipu. Oba dva mají silné a výrazné vokály a já jsem s výsledkem opravdu spokojený,“ dodává.

Lenny se píseň líbila hned od prvního poslechu a spolupráci s Tomem si užlla.„Osobně si ráda odskočím od své vlastní tvorby k žánrům, kterým se běžně nevěnuji. Je to pro mě skvělá příležitost poznat trochu jiné hudební podhoubí. Celá spolupráce je pro mě příjemným zážitkem a Marcell i já jsme v písničce nechali kus sebe. Tento vtisk je doufám přenosný,“ popisuje zpěvačka.

Ze své žánrové komfortní zóny vystoupil i Marcell. „Původně jsem indie-rocker, poslední dobou mě docela táhne pop, ale přiznám se, že na taneční skladbě jsem se ještě nikdy nepodílel, ať už jako zpěvák, nebo producent. Zásadní je pro mě taky to, že na tracku se se mnou objeví Lenny, podle mě největší z talentů na české scéně.“ 

Režie klipu, který je inspirovaný set designem posledního turné Lady Gaga i populárním seriálem Euforie, se ujal talentovaný Tomáš Holzknecht. Kulisami jednoduchý klip, kterému dominují k sobě se přibližující stěny a barevné kontrasty, doplňují odvážné scény Toma Prince s modelkou Marií Krobovou, v klipu vystupuje i modelka Baďa Diaby.

Tome Prince na sebe poprvé výrazněji upozornil v roce 2020 singlem Návyková s hostem Benem Cristovao, následně vydal debutové EP Made For You a pokračoval s dalšími chytlavými singly, které bodovaly v etéru rádií Evropa 2 a Fajn Rádio. Lenny před nedávnem vydala svůj další úspěšný singl Lithium. Ten tentokrát vznikl ve spolupráci se slavným producentem Mikem Shinodou (Linkin Park). Marcell je známý především jako frontman kapely No Distance Paradise, který se v posledních letech zaměřuje na sólovou tvorbu a vydal již několik zajímavých singlů ve spolupráci s fiedlerskim.