Menu Zavřeno

Producent Tome Prince se postaral o remix skladby We’re All Gonna Fly

Lehce punkem šmrncnutý song We’re All Gonna Fly Bena Cristovao a Pam Rabbit vyšel letos v polovině září. Producent Tome Prince pracoval na několika variantách remixu, ta vítězná verze vyšla v pátek 8. října.

“Inspirací pro finální verzi u mě byla zpěvačka Doja Cat a její song Boss Bitch, který je vokálně podobný tomu, co zpívá Pam. Stylově jsem se snažil napasovat song do Slap House a zbavit se všeho, co bylo v originálním tracku,” vysvětluje k remixu Tome Prince. Zremixovat Pam a Bena byl pro něj docela oříšek. Na různých variantách spolupracoval i v rámci studia EMA Prague s Martinem Hofferem.

Originální verze skladby We’re All Gonna Fly je kampaňovým songem společnosti O2, která společně s Benem Cristovao pomáhá pod hlavičkou tarifů O2 YOU touto cestou rozvíjet nové hudební talenty tuzemské scény. Také Tome Prince byl součástí tohoto projektu, a to loni v létě, kdy s Benem vznikl song Návyková. “Jsem rád, že jsem mohl být malou součástí nové kampaně pro O2 YOU, kterou jsem odstartoval přesně před rokem. Byla to skvělá příležitost a je hezké vidět, že O2 i nadále podporuje mladé začínající umělce,” dodává Tome Prince. 

Tome Prince je talentovaný tuzemský producent elektronické hudby. Jeho songy hraje Evropa 2 i Fajn Radio, na prvním zmiňovaném rádiu byl součástí hudebního pořadu Dance eXXtravaganza.