Menu Zavřeno

Osvědčené producentské duo Tome Prince a Calvin Biasi má na kontě po EP freedom další track. Nese název Free ur mind. Role zpěváka se zde ujala česká draq queen Miss Petty.

Poselstvím písně je pobavit lidi a připomenout, že není nutné brát se vždy tak vážně.  V neposlední řadě zdůrazňuje snahu o změnu ústavního zákona, která si klade za cíl, aby měly gay a lesbické páry stejná práva, jako manželské páry různého pohlaví. „Byl bych rád, aby poslanci nežili v zastaralých předsudcích o tom, jak má vypadat tradiční rodina a dovolila duhovým rodinám mít stejná práva jako ostatní.“ Komentuje Tome.

Miss Petty je draq queen, hudební umělec a performer, který se záhy stal na české scéně výraznou osobností.„Miss Petty jsem oslovil sám od sebe, protože mě baví její písničky, persona a příběh, který za ní stojí. Gay kluk z vesnice, který mění pohled na draq scénu v České republice.“  Poprvé píseň Free ur mind společně představili na festivalu Colours of Ostrava v rámci DJ setu Toma Prince, opakování se dočkala na Prague Pride.

Tome Prince má v plánu v novém roce ukázat svou novou tvář a představit se také jako zpěvák. „Chci uzavřít dveře za elektronickou hudbou a vyzkoušet nový hudební styl s českými texty,“ doplňuje Tome.